PASCAL Danco of Amber.
25.03.2018 class:veteran Klub.výstava V1, BIS Veterán 3  
24.03.2018 class:veteran Klub.Výstava V1 , BIS Veteran  
03.09.2017 class:veteran ŠV BKS V1  
02.09.2017 class:veteran ŠV BKS V1  
26.07.2017 class:veteran CACIB Veľká Ida V1  BIS Veteran 2  
07.07.2018 class:veteran CACIB Veľká Ida V1 , BIS Vetran 2  
14.05.2017 calss:veteran CACIB Miskolc V1 Mr.Denis Kuzelj 
13.05.2017 class:veteran CAC Miskolc V1 Dr.Balogh Zsuszanna
13.05.2017 class:veteran CACIB Miskolc V1 , Res.BIS Veterán Mr.Miodrag Vretenicic
07.05.2017 class:veteran CACIB Lučenec  V1 Sárkozy Gyula HU
06.05.2017 class:veteran CACIB Lučenec  V1 Radvánszky Kataalin HU
26.03.2017 class:veteran Šoporňa-Klubová výstava V1 BOB,BIS Veterán,BIS Iveta Vojteková SK
25.03.2017 class:veteran Šoporňa-Klubová výstava V1 BOB,BIS Veterán, Res.BIS Hlebarov Antoan  BG
11.09.2016 class:honour Klubová výstava V1, BIS Honour Linda Voláriková
10.09.2016 class:honour Klubová výstava V1, BIS Honour Tomáš Kučera
20.03.2016 class:honour Klubová výstava V1, BIS Honour  
19.03.2016 class:honour Klubová výstava V1, BIS Honour Daniela Risdan
10.01.2016 class:champion CACIB Budapešť V1 CAC,CACIB,BOB Gróf Szilvia
13.09.2015 class:honour Klubová výstava V1, BIS Honour Monika Kuriata-Okarmus
12.09.2015 class:honour Klubová výstava V1 BIS Honour  
29.03.2015 class:champion Salgótarján V1 CAC,BOB  
23.03.2015 class:honour Klubová výstava V1 BIS Honour  
22.03.2015 class:honour Klubová výstava V1 Bis Honour Iveta Vojteková
19.10.2014 class:champion Budapešť V1 BOB,BOG1  
27.09.2014 class:champion Budapešť V1 CAC,BOB, BOG4 Zlatko Jojkič
20.09.2014 class:champion Miskolc V1 CAC,BOB Radvanska Katalin
20.09.2014 class:champion Miskolc V1 CAC,BOB Rade Vesič.
14.09.2014 class:honour CACIB Lučenec V1  
13.09.2014 class:champion CAC show Lučenec V1 CAC Petik Zuzana HU
23.08.2014 class:champion Debrecen V1 CAC,CACIB,BOB Groslich Ferenc HU
10.08.2014 class:open CAC show Valence V1 CAC BOB Váczi Balogh
27.07.2014 class:champion CACIB show Split Croatia V1 CAC,R.CACIB Chan Weng Won MAL
26.07.2014 class:champion CAC show Split Croatia V1 R.CAC Dagmar Klain RO
25.07.2014 class:champion CACIB show Split Croatia V1 CAC,CACIB Steven Seymour AUS
24.07.2014 class:champion CAC show Split Croatia V 1 CAC Dan Ericsson S
01.06.2014 class:champion Nyregiháza V1 CAC,BOB,BOG 2  
31.05.2014 class:champion Budapešť V1 CAC,BOB, Stefica Lazic SRB
31.05.2014 class:champion Budapešť V1 CAC,BOB,KV,BIS1 Groslich Ferencz
21.04.2014   Szivasvárad V1 CAC,CACIB,BOB Kardos Vilmos HU
20.04.2014   Szivasvárad V1 CAC,CACIB,BOB Adrian Landarte URU
19.04.2014   Szivasvárad V1 CAC,CACIB,BOB Cristian Stefanescu RO
13.04.2014   KV Svätý Jur V1 CC Edita Kráľova SK
12.04.2014   KV Svätý Jur V2 R.CAC Carole Garhofer
28.03.2014   Victory V3 Javorčík Vladimír SK
01.12.2013   CACIB show Nitra V2 R.CAC Jilková Zdena
30.11.2013   CACIB show Nitra V2 R.CAC  
20.10.2013   CACIB show Komarno V1 CAC,CACIB,BOS Ferenc Groschl HU
19.10.2013   CACIB show Komarno V1 CAC,CACIB,BOS Sárkozy Gyula HU
06.10.2013   CACIB show Koper V2 R.CAC Carlos Saevich ARG
05.10.2013   CACIB show Koper V2 R.CAC, R.CACIB Štefan Šinko SLO
21.09.2013   CAC show Omék V1 CAC BOB Kardos Vilmos
21.09.2013   CAC show Omék V1 CAC BOB Groschl Ferenc
15.09.2013   Lučenec V1 CAC, BOB,BOG 3 Javorčík SK
14.09.2013   Lučenec V1 CAC,BOB, Víťaz Slovenska Kanás R. SK
08.09.2013   KV Kamenný mlyn V1 CC Danková Patrícia
07.09.2013   ŠV Kamenný mlyn V2 R.CAC Klírova
24.08.2013   CAC show Debrecen HU V1 CAC, BOS Balogh vácyi HU
28.07.2013   CACIB show Split Croatia V1 CAC,CACIB,BOB Jochen H.Eberhard D
27.07.2013   CAC show Split Croatia V1 CAC BOB Arne Foss N
26.07.2013   CACIB show Split Croatia V1 CAC CACIB,BOB Nikša Lemo HR
25.07.2013   CAC show Split Croatia V1 CAC BOB Ridarčíková G. SK
02.06.2013   CAC show Nyiregháza HU V1 CAC BOB Petik Zsuzsanna HU
25.05.2013   CAC show Budapešť HU V1 CAC,BOB,BIS 3 Sanisa Sancanin SRB
25.05.2013   KV Budapešť HU V1 CAC,BOB,KV,BIS 4 Zlatkó Jojkic SRB
18.05.2013   Svetovka HU V1 Excelent Sylvie Desserne F
20.04.2013   KV Svätý jur V1 CAC, KV Bilijana Nikolic HR
14.04.2013   Ostrava V1 CAC,NV  
16.02.2013   Champion HU V1 Excelent Marija Kavcic SLO
27.10.2012   KV Praha V 2 R.CAC Antonín Mudra
23.09.2012   CACIB show Pohorje VD Hans Bierwol A
22.09.2012   CACIB show Maribor V1 CAC CACIB Terján Annamária
08.09.2012   CACIB show Szekesfehervár V1 CAC,CACIB Sárkozy Gyula
26.08.2012   CACIB show Debrecen V3 Sárkozy Gyula
25.08.2012   CACIB show Debrecen V3 Gabriel Valdez
18.08.2012   CACIB show Užhorod V1 CAC,CACIB,BOB, Semenenko I.E.
28.07.2012   CAC show Debrecen HU V1 CAC,BOB,BOG 2 Vázci balogh zuzana HU
22.07.2012   CACIB show Veľka Ida V3  
20.07.2012   CAC show Veľka Ida V3 Danková Patrícia SR
03.06.2012   CAC show Nyiregháza HU V 1 CAC Kiss Ibola
13.05.2012   CAC show Salgotarjy V1 CAC BOB Groschl Ferenc HU
22.04.2012   KV Svätý Jur V 1 CAC Carole Garhofer
08.04.2012   CACIB show Miskolc V2 R.CAC Javier Sanchez
07.04.2012   CACIB show Miskolc V 2 R.CAC Dagmar Klein
07.04.2012   CAC show Miskloc V 1 CAC Alfredo Alessandri
11.03.2012   CACIB show Arad V1 CAC,CACIB,BOB Reiner Jacobs
10.03.2012   CACIB show Arad V1 CAC,CACIB,BOB Roberto Schill
18.02.2012   Victory V1 CAC,CAC Best of King Vítkova Viera SR
12.02.2012   CACIB show Rzeszow V1 CAC,CACIB,BOB, Sergij Slukin UA
05.02.2012   CACIB show Brno V 1 CAC Bernardis Karin
04.02.2012   CACIB show Brno V 1 CAC Juutilainen Saija
09.01.2012   CACIB show Trenčín V1,CAC Guniš Miroslav SR
20.11.2011   CACIB show Nitra V1 CAC,CACIB Javorčík SR
19.11.2011   CACIB show Nitra V1 CAC,CACIB,BOB, Volarikova SR
23.10.2011   CACIB show Baia mare RO V1 CAC.CACIB,BOB,BOG 3 Hans Bierwol A
22.10.2011   CACIB show Baia mare RO V1 CAC.BOB,BOG 3 Petru Munteam RO
09.10.2011   Matezalka HU V1,CAC,BOB,BOG 1 Sarkózy Gyula
01.10.2011   CACIB show Komarno V1,CAC,CACIB Petik Zsuzsanna HU
01.10.2011   Komarno klub V2,R.CAC Erika Homonni AT
24.09.2011   Rychnov nad knežnou CZ V1,CAC Ivana Slapničková
18.09.2011   Ózd HU V1,CAC,BOB Groschl Ferenc HU
11.09.2011   Prešov V1,CAC,BOB,Winner of Slovakia Petik Zsuzsanna HU
28.08.2011   Debrecen Cacib HU V1,CAC.R.CACIB Jakkel Tamas HU
27.08.2011   Debrecen Cacib HU V1,CAC.R.CACIB Csík István HU
21.08.2011   Duodanube MVP Bratislava V1,CAC,CACIB,BOB Řehánek CZ
20.08.2011   Duodanube MVP Bratislava V2,R.CAC Mach Lisbeth CH
23.07.2011   KV Košice V3 Schvarcová Eva SR
17.07.2011   CACIB show Oberwart V1,CACA,CACIB,BOB,BOG 4 Matyáš SR
16.07.2011   CACIB show Sombathely V1,CAC,CACIB Denis Kuzelj BG
10.07.2011   XV Jubileuszowa wystava Nowy Targ V1,CWC Krytina Szulc
25.06.2011   CACIB show Krakow V1,CWC,CACIB,BOB Anna Rogowska
15.05.2011   CACIB show Bratislava V2,R.CAC,R.CACIB Chan Weng Woh MAL
14.05.2011   CACIB show Bratislava V1,CAC,CACIB Chie Ejima JAP
01.05.2011   Banská Bystrica V1,CAC Redlicka Anna PL
23.04.2011   CACIB show Maďarsko V1,CAC,CACIB,BOB Cristian Stefanescu RO
20.03.2011   KV Nitra V1,CAC Robak Gregorz PL
19.03.2011   KV Nitra V1,CAC Guniš Miroslav SR
19.02.2011   CACIB show Prešov V1,CAC,CACIB,BOG 1,BOB Janček Oleg ROS
22.01.2011   Trenčín V2,R.CAC Kostoľanová Alena CZ
21.11.2010   CACIB show Nitra V2,R.CAC Guniš Miroslav SR
20.11.2010   CACIB show Nitra V1,CAC,R.CACIB  
13.10.2010   CAC show Salgotarján HU V1 CAC,BOB Ferenc Groschl HU
10.10.2010   MISKOLC CAC,HU V1,CAC.BOB Kostatin Shankov BG
10.09.2010   NVP PešOV V1,CAC.BOB,WINNER OF SLOVAKIA 2010 Matyáš SR
22.08.2010   CACIB show Bratislava V2,R.CAC,R.CACIB Matyáš SR
01.08.2010   ZAKOPANE CAC,PL V2 Anna Rogowska PL
06.06.2010   CACIB show Nitra V1,CAJC Veli Peka Kumpumaki
05.06.2010   KV NITRA V1,CAJC Polgár
16.05.2010   CACIB show Bratislava V2 Cristian Stefanescu
15.05.2010   CACIB show Bratislava V3 Řehánek
02.05.2010   CVP Banská Bystica V1,CAJC  
20.02.2010   CACIB show Prešov V1,CAJC ,EAST WINNER YOUNG Matyáš
Novinka


Máme  šteniatka 
born: 15.09.2018 4x pes /boys/






male: PASCAL Danco of Amber C.I.B. JCH SK, CH SK,HU,PL,CZ,HR,RO,UA

GrandCH SK,HU,RO, Veterán CH SK,HU,
Klubový víťaz,Klubový šamión,



female: BELLA CRYSTAL Kate´s Velvet Paw  JCH SK,HU CH SK,HU,HR,

Grand šampión SK,HU, Klubový šampión mladých,Klubový šampión, Grand Klubový šampión